Sportinių šokių klubo „Žingsnis“ treneriai ir šokėjai rengia:

  • Jaunavedžių vestuvinius šokius
  • Profesionalių šokėjų pasirodymus Jūsų šventėse
  • Šokių mokymus svečiams Jūsų šventės metu

 

Sportinių šokių klubo „Žingsnis“ treneriai profesionaliai parengs Jūsų vestuvinį šokį. Šokis rengiamas tik Jums – kitose vestuvėse niekada neišvysite savo šokio, taip pat jis pritaikomas pagal Jūsų asmenybes ir pageidavimus.

Galbūt Jūsų baltoms vestuvėms idealiai tiks klasikinis valsas, o galbūt savo aistrą norėsite išreikšti tango ritmu, o gal Jūsų pašėlusiai meilei labiausiai tinka rokenrolas? Mes esame pasiruošę Jums padėti ir kurti kartu su Jumis! Garantuojame, kad, besiruošdami savo šokiui, nei vienas iš Jūsų nepatirsite streso, o šokti bus ne baisu, bet malonu.

O šventės metu niekas taip maloniai nepradžiugins Jūsų svečių, kaip profesionalus šokis. Sportinių šokių klubo „Žingsnis” treneriai ir šokėjai yra pasiruošę Jums padėti.

Šventės metu demonstruojame Jūsų pasirinktus 2 – 4 šokius (galima rinktis iš Lotynų Amerikos šokių – sambos, ča ča ča, rumbos, pasodoblio, džaivo; arba standartinių šokių – lėto valso, tango, Vienos valso, fokstroro, kvikstepo). Šokėjai pasirodymo metu keičia kostiumus, šokius atlieka pagal iš anksto specialiai parengtą muziką bei choreografiją.

Šokius demonstruoja jaunimo ir suaugusiųjų grupių aukšto meistriškumo šokėjai, dalyvaujantys tarptautinėse varžybose. Esant pageidavimui, į parodomuosius šokius gali būti įtraukti ir mažieji šokėjai.

Po pasirodymo, pagal pageidavimą, galima užsisakyti ir šokių mokymą Jūsų svečiams.

Jūsų šventės metu profesionalus šokių treneris ar šokėjas įtrauks Jūsų svečius į pašėlusį šokių sūkurį. Pagal uždegančias muzikos melodijas ir ritmus lengvai ir linksmai bus pamokoma šokių žingsnelių, lengvų kompozicijų. Jūsų svečiai greitai išmoks žingsnelius ir galės džiaugtis šokiu, vienas kitu bei švente. Garantuojame, kad visada lieka puikios emocijos ir daug džiaugsmo!

Šokių mokymus vedame lietuvių, rusų, anglų kalbomis.