Sportinių šokių klubas „Žingsnis“ įkurtas 1999 m. ir jau daugiau kaip 20 metų klubo treneriai moko šokti pajūrio gyventojus – vaikus ir suaugusius. Klubo įkūrėjai – Ramunė ir Martynas Kūros – steigdami „Žingsnį“, įgyvendino svajonę perduoti pačių sukauptas šokio žinias bei įgūdžius jauniems šokėjams. Per 20 metų išugdytas didelis būrys šokėjų – tiek savo meistriškumu garsinančių Klaipėdos bei Lietuvos vardą pasaulyje, tiek tiesiog gražių, šokį mylinčių žmonių.

„Visada labai norėjau šokti, o pati pasiekusi rezultatų, pradėjau domėtis šokio pedagogika, įgijau pirmuosius mokinius ir supratau, kad būtent šokių trenerės darbas yra tikrasis mano pašaukimas“ – prisimena Ramunė Kūrienė, kuriai tuomet ir kilo mintis steigti sportinių šokių klubą.

Šiuo metu sportinių šokių klubas „Žingsnis“ vienija daugiau kaip 500 narių – nuo pačių mažiausiųjų, 3 metų šokėjų, iki brandaus amžiaus žmonių, šokančių savo malonumui. Nors treneriai yra tikri klaipėdiečiai ir pirmiausiai pradėjo dirbti Klaipėdoje, šokių užsiėmimai sėkmingai išsiplėtė į Plungę, Kulius, Dovilus, Vėžaičius ir Vilnių.

„Žingsnio“ auklėtiniai turi galimybes lankyti treniruotes specialiai įrengtose klubo salėse, o taip pat Vilniaus, Klaipėdos ir Plungės mokyklose bei darželiuose. Užsiėmimuose lavinama ne tik laikysena, koordinacija, muzikalumas, tačiau ugdoma stipri, graži asmenybė.

Tie, kurie nori dalyvauti varžybose, yra kviečiami prisijungti prie sportininkų grupių. „Didžiuojamės mūsų sportininkais – vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių šokėjų poros atstovauja Klaipėdai ir pajūriui Lietuvos čempionatuose, tarptautinėse varžybose užsienyje“ – džiaugiasi Martynas Kūra. Klubas yra išugdęs daugiau nei 500 Lietuvos čempionų ir tarptautinių varžybų nugalėtojų. Šokėjai dalyvauja nacionalinio reitingo varžybose Lietuvoje, pasaulio reitingo varžybose užsienyje (Austrija, Baltarusija, Čekija, Estija, Italija, Jungtinė Karalystė, Latvija, Lenkija, Moldova, Rumunija, Rusija, Slovakija, Suomija, Šveicarija, Vokietija).

Kol vaikai ir jaunimas sportuoja, „Žingsnio“ treneriai šokti kviečia ir suaugusiuosius. Klube rengiami pramoginių šokių kursai poroms ir šokių kursai damoms.

Sportinių šokių klubas „Žingsnis“ taip pat kasmet organizuoja Pasaulinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybas “Baltic Open Championships”, Lietuvos reitingo varžybas Klaipėdoje bei Plungėje, šokių vakarus, renginius savo klubo šokėjams.

„Mūsų tikslai yra ne tik rengti aukšto meistriškumo sportininkus, tačiau taip pat supažindinti žmones su šokiais, padėti jiems pamilti šokį, judėjimą, ugdyti gražią asmenybę dailiame kūne“ – įsitikinę Ramunė ir Martynas Kūros.

Ikona dovanos
Visada smagu šokį padovanoti kitiems –
kviečiame įsigyti mūsų dovanų kuponus.

Mūsų draugai – šokių reikmenų elektroninė parduotuvė: 

http://www.e-danceshop.lt/

Sokiu baneris