VšĮ „Klaipėdos Žingsnis“ 2022 m. liepos 21–31 d. organizuoja Vasaros sportinių šokių stovyklą 7–18 metų vaikams. Stovyklos trukmė – 10 dienų. Stovykla vyks adresu Taikos pr. 39, Klaipėda.

Vasaros sportinių šokių stovyklos edukacinė programa įgyvendinama iš projekto „Tapk 2“, kurį vykdo Švietimo mainų paramos fondas. Projekto programa finansuojama Europos Sąjungos fondo lėšomis (finansuojama 30 proc. kelialapio kainos). Visa stovyklos kaina – 252 Eur. Pritaikius 30 proc. kompensaciją – 176,40 Eur. Keturiems vaikams iš šeimų, gaunančių finansinę socialinę paramą ar gaunančių finansinę socialinę pašalpą, vaikams, kuriems nustatyta negalia, kaina kompensuojama 95 proc. ir yra 12,60 Eur.

Vaiko dalyvavimas programoje yra ribojamas viena stovyklos pamaina vykdomo projekto metu.

Stovyklos metu kiekvieną dieną vaikai ne tik mokysis sportinių šokių – taip pat bus rūpinamasi jų fiziniu parengimu, suteikiame informacija apie tai kaip teisingai ir sveikai susiplanuoti savo režimą, veiklas. Be sportinių šokių, jie dar užsiims joga, baletu, disko šokiais, zumba.

Be teorinių žinių bus atliekamos ir praktinės užduotys, tokiu būdu padedant moksleiviams suformuoti sveikos gyvensenos įpročius. Stovykloje bus organizuojamos meninės, kūrybinės veiklos. Vaikams teks atlikti komandines užduotis ir parengti baigiamuosius pasirodymus. Baigiantis dienai stovyklautojų grupėse vyks refleksija, kurios metu bus aptarti dienos įspūdžiai.

Dėl registracijos kreiptis telefonu (8 612) 24511.

TAPKZlogo

image description

image description

Svietimo ministerija