VšĮ „Klaipėdos Žingsnis“ 2023 m. liepos 17–26 d. organizuoja Vasaros sportinių šokių stovyklą 7–18 metų vaikams. Stovyklos trukmė – 10 dienų. Stovykla vyks adresu Taikos pr. 39, Klaipėda.

Vasaros sportinių šokių stovyklos edukacinė programa įgyvendinama iš projekto „Tapk 2“, kurį vykdo Švietimo mainų paramos fondas. Projekto programa finansuojama Europos Sąjungos fondo lėšomis (finansuojama 30 proc. kelialapio kainos). Visa stovyklos kaina – 294 Eur. Pritaikius 30 proc. kompensaciją – 205,80 Eur. Keturiems vaikams iš šeimų, gaunančių finansinę socialinę paramą ar gaunančių finansinę socialinę pašalpą, vaikams, kuriems nustatyta negalia, kaina kompensuojama 95 proc. ir yra 14,70 Eur.

Vaiko dalyvavimas programoje yra ribojamas viena stovyklos pamaina vykdomo projekto metu.

Stovyklos metu kiekvieną dieną vaikai ne tik mokysis sportinių šokių – taip pat bus rūpinamasi jų fiziniu parengimu, suteikiame informacija apie tai kaip teisingai ir sveikai susiplanuoti savo režimą, veiklas. Be sportinių šokių, jie dar užsiims joga, baletu, disko šokiais, zumba. Vaikams sportinių šokių pamokas ves garsiausi treneriai iš įvairių šalių.

Dėl registracijos kreiptis telefonu (8 612) 24511.

TAPKZlogo

image description

image description

Svietimo ministerija