Varžybų sezonas jau visai link pabaigos, o vasaros poilsis ir šokių stovyklų maratonas – ant nosies!

Sveikiname mūsų šokėjus, kurie pastarosiose varžybose pateko į finalus ar užėmė prizines vietas!

Džiaugiamės, kad mūsų šokėjų geografija vis platesnė – šokome ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Latvijoje bei Italijoje!

„Vaikų pasaulis“ (Elektrėnuose):

Lev Charitonov – Karolina Oželytė (IV vieta, Jaunimas/S D LA ir V v. ST)

„Vėtros taurė“ (Ukmergėje):

Augustas Kukoris – Eva Jurevičiūtė (II vieta, Jauniai II D LA ir V v. ST)

„Žuvėdros taurė“ (Klaipėdoje):

Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (I vieta, Jauniai I/II E6)
Austėja Drūkteinytė (I vieta, Solo E3)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai I/II E6)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (II vieta, Vaikai II E4)
Neda Drungilaitė (II vieta, Solo E3)
Mila Kybartaitė (II – IV vieta, Solo E2)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (III vieta, Jaunučiai I/II E4)
Tadas Strakšas – Adrija Beniušytė (IV vieta, Jauniai I E4)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (IV vieta, Vaikai II E4)
Raffaele Cotticelli – Eimantė Būtaitė (IV – VI vieta, Vaikai IV E3)
Matas Klimas – Ema Jatulytė (V vieta, Vaikai III E2)
Austėja Drūkteinytė (V – VI vieta, Solo E4)
Gytis Stirbys – Kamilė Noreikaitė (VI vieta, Vaikai II E4)

„Gintarėliai“ (Kaune):

Lev Charitonov – Karolina Oželytė (IV vieta, Jaunimas/S D ST ir VI v. LA)
Dovydas Grybauskas – Viltė Jonaitytė (VI vieta, Jauniai I D LA)

„Pamario pora“ (Šilutėje):

Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (II – III vieta, Vaikai III E4)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (II – III vieta, Vaikai III E4)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (III vieta, Jaunučiai I E4)
Austėja Drūkteinytė (III vieta, Solo E3)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (VI vieta, Jaunučiai II E6)
Ernestas Kiesus – Glorija Bogužaitė (VI vieta, Vaikai I E2)
Neda Drungilaitė (VI – VII vieta, Solo E3)

„Gintarinė pora“ (Kaune):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (II vieta, Jaunučiai LA ir VI v. ST)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (III vieta, Jaunučiai E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (VI vieta, Jaunučiai E6)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (VI vieta, Vaikai 4 E4)

„Tartu Open 2018“ (Estija):

Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai D LA ir ST)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (I vieta, Vaikai A4 ir III v. A6)
Kipras Kūra – Aleksandra Chizhik (I vieta, Jauniai I ST ir II v. LA)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (II vieta, Jaunučiai D LA)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (II vieta, Vaikai A6)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (II vieta, Vaikai A4 ir IV v. A6)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (III vieta, Jauniai II D ST)
Pijus Petrauskas – Skaistė Prašukaitė (III vieta, Vaikai A4 ir V v. A6)
Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (IV vieta, Jauniai II D ST ir E ST, V v. E LA)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (IV vieta, Jauniai I E LA ir V v. E ST VI v. – D)
Ernestas Kiesus – Glorija Bogužaitė (IV vieta, Vaikai I A2)
Rokas Rusys – Ugnė Gadeikytė (VI vieta, Open C ir B LA)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (VI vieta, Jaunučiai II LA)
Augustas Kukoris – Eva Jurelevičiūtė (VI vieta, Jauniai II D ST)

„Baltic Rising Starts 2018“ (Latvija):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai 6 š., III v. LA ir ST)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (I vieta, Jauniai I D ST)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (I vieta, Vaikai I E4)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (III vieta, Jaunučiai 6 š., VI v. LA)

„Kylančios žvaigždės“ (Kaune):

Dovydas Grybauskas – Viltė Jonaitytė (III vieta, Jauniai I D)

„Star Cup 2018“ (Italija):

Kipras Kūra – Aleksandra Chizhik (I vieta, Jauniai I ST ir VI v. LA).

SVEIKINIMAI!!!!!

2