Pavasarinės varžybos veja vienos kitas. Sveikiname ir dėkojame visiems „Žingsnio“ šokėjams taip aktyviai ir šauniai šį pavasarį besivaržantiems!!! Linkime sėkmės gegužės ir birželio mėnesių varžybose – dalyvausime ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje!!!

Norime paminėti balandžio mėnesio finalininkus bei finalines vietas užsėmusius vaikus iš varžybų Lietuvoje:

„Klaipėda Open 2018“ (Klaipėda, Lietuva):

Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (II vieta, Jaunučiai I E4)
Anastasija Begerus (III vieta, Solo E4)
Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (II vieta, Jauniai II E6)
Austėja Drūkteinytė (IV vieta, Solo E3)
Emilija Kalasūnaitė (V – VI vieta, Solo E3)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (V vieta, Jaunučiai II E4)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (VI vieta, Jaunučiai II E4)
Žygimantas Skolskis – Ramunė Kniukštaitė (VII vieta, Jaunučiai II E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (I vieta, Jauniai I E6)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (V – VI vieta, Vaikai 3 E4)
Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (V – VI vieta, Vaikai 3 E4)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (III vieta, Jauniai I D ST)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (I vieta, Suaugę D LA ir ST)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (II vieta, Saaugę D ST ir III v. LA)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III vieta, Jaunučiai II E6)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (IV vieta, Jaunučiai II E6)

„Gintaro taurė 2018“ (Klaipėda, Lietuva):

Lev Charitonov – Karolina Oželytė (I vieta, Jaunimas D ST ir II v. LA)
Dovydas Grybauskas – Viltė Jonaitytė (I vieta, Jauniai I D ST ir II v. LA)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (I vieta, Vaikai V E4)
Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (I vieta, Vaikai VI E4)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (II vieta, Jaunučiai I+II E4)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (II vieta, Vaikai 4 E3, V v. – Vaikai 5 E4)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (II – III vieta, Vaikai VI E4)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (II – III vieta, Vaikai VI E4)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (III vieta, Jaunučiai I+II E4)
Anastasija Begerus (III vieta, Solo E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (IV vieta, Jauniai I E6)
Rokas Kerpė – Airida Kmitaitė (IV vieta, Jaunučiai I+II E4)
Ovidijus Alminas – Austėja Bertašiūtė (IV vieta, Vaikai VI E4)
Julius Žinys – Skaistė Jocaitė (IV – VI vieta, Vaikai 3 E3)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (V vieta, Jaunučiai I+II E4)
Pijus Petrauskas – Skaistė Prašukaitė (V vieta, Jauniai I+II E4)
Austėja Drūkteinytė (V – VI vieta, Solo E3)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (VI vieta, Jauniai I E6)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (VI vieta, Jaunučiai I+II E4)
Gabrielė Narkutė (VII vieta, Solo E2)

„Šventoji 2018“ (Šventoji, Lietuva):

Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (I vieta, Jaunučiai I+II E6)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (I vieta, Jaunučiai E4)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jaunimas D LA)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (I vieta, Vaikai 6 E4)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (I vieta, Jauniai E6)
Gabija Garbaitytė (I – III vieta, Solo E2)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (II vieta, Jaunimas D ST ir LA)
Raffaele Cotticelli – Andrėja Žvirgždytė (II vieta, Vaikai 2 E3)
Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (II – IV vieta, Vaikai 6 E4)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (III vieta, Juanučiai E4)
Austėja Drūkteinytė (III – IV vieta, Solo E3)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (V vieta, Vaikai 6 E4)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (VI vieta, Jaunučiai E4)
Anastasija Begerus (VI vieta, Solo E4)
Ernestas Kiesus – Glorija Bogužaitė (VI – VII vieta, Vaikai 3 E2)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (VII vieta, Jauniai LA)

„Šypsena 2018“ (Šiauliai, Lietuva):

Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (II vieta, Jaunučiai I E4)
Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (II vieta, Vaikai 2 E4)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (III vieta, Jauniai I D ST ir VI v. LA)
Dominykas Valantinas – Uljana Petrova (III – IV vieta, Vaikai 6 E4)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (III – IV vieta, Vaikai 6 E4)
Austėja Drūkteinytė (III – IV vieta, Solo E3)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (V vieta, Jaunučiai II E4)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (V – VI vieta, Vaikai 6 E4)

ŠAUNUOLIAI!!!

P. S. Dėkui ištikimiausiems – Žingsnio tėveliams – už begalinį palaikymą ir… nuotraukas 😉

K3