Šiais metais sportinių šokių klubas „Žingsnis“ drauge su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF)  surengė kvalifikacines varžybas „Plungės mero taurė“, o kartu su Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) – Pasaulio reitingo varžybas „Klaipėda Open 2017“.

Pasaulio reitingo varžybos vyko balandžio 8 d. Palangos arenoje, o kvalifikacinės varžybos – gegužės 13 d. Oginskių rūmuose Plungėje.

Po varžybų organizatoriai Ramunė ir Martynas Kūros, Šarūnas Šiaučiulis, Diana Tamošauskaitė nuoširdžiai dėkojo taip gausiai susirinkusiems šokėjams, palaikymo komandoms, rėmėjams, iš viso pasaulio atvykusiems teisėjams: „Be visų žmonių energijos nieko nebūtumėm galėje padaryti – prisidėjo ir patys klubo šokėjai, ir jų tėveliai, ir visi mūsų draugai, palaikantys mūsų sportinių šokių sportą. Ypatingai dėkojame rėmėjams, kurie padėjo surengti gražias varžybas tiek Palangos arenoje, tiek Oginskių rūmuose“.

Taip pat klubo treneriai sveikina „Žingsnio“ šokėjus, patekusius į šių varžybų finalus bei iškovojusius prizines vietas:

„Klaipėda Open 2017“:

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (I vieta, Jauniai I D LA)

Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (I vieta, Jauniai I+II E6)

Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai I LA ir ST)

Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I D)

Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (I vieta, Vaikai II E3)

Simonas Daukantas – Meda Puleikytė (II vieta, Jaunučiai II E6)

Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (II vieta, Jauniai I+II E6)

Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai I E4)

Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (III vieta, Jaunučiai I D)

Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (III vieta, Jauniai I E4)

Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (III vieta, Jauniai I+II E6)

Anastasija Begerus (III vieta, Solo E3)

Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (IV vieta, Jauniai I D LA)

Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (IV vieta, Jaunučiai II E6)

Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (IV vieta, Jaunučiai II E4)

Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (IV vieta, Vaikai II E3)

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (V vieta, Jaunučiai II ST)

Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (V vieta, Jaunučiai II LA)

Matas Klimas – Liepa Paulauskaitė (V – VI vieta, Vaikai E2)

Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (V – VII vieta, Vaikai II E3)

Milgedas Minkevičius – Živilė Jakštė (V – VII vieta, Vaikai II E3)

Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (VI vieta, Jauniai I+II E6)

Titas Gustainis – Uljana Petrova (VI – IX vieta, Vaikai I E2)

„Plungės mero taurė 2017“:

Aretas Žarnauskas – Auksė Grėbliūnaitė (I vieta, Jauniai + Jaunimas LA)

Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (I vieta, Jauniai I E6)

Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I E6)

Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (I vieta, Jaunučiai I E4)

Almantas Alčauskas – Skaistė Prašukaitė (I vieta, Vaikai III E3)

Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (II vieta, Jauniai I D LA)

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (II vieta, Jauniai II E6)

Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (II vieta, Jaunučiai I E6)

Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (II vieta, Vaikai III E3)

Armandas Bendė – Austėja Urbšytė (II vieta, Vaikai V E2)

Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (III vieta, Jauniai I D ST)

Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (III vieta, Jaunučiai II E4)

Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (III – VI vieta, Vaikai III E3)

Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (III – VI vieta, Vaikai III E3)

Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (IV vieta, Jauniai I D LA)

Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (IV vieta, Jauniai I E6)

Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (IV vieta, Jaunučiai I E4)

Emilijus Broneika – Neda Mockutė (IV vieta, Vaikai IV E4)

Neda Drungilaitė (IV – V vieta, Solo II E3)

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (VI vieta, Jauniai I D ST)

Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (V vieta, Jauniai I E6)

Mantas Dembinskas – Ramunė Kalinauskytė (V vieta, Jauniai I+II E4)

Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (V vieta, Jauniai II E6)

Normantas Plauška – Deimantė Norvaišaitė (V vieta, Vaikai V E2)

Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (V – VI vieta, Vaikai IV E4)

Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (V – VI vieta, Vaikai IV E4)

Gustė Preikšaitytė (VI – VII vieta, Solo II E3)

Ervinas Žilius – Augusta Kairytė (VII vieta, Jauniai I+II E4)

Paradas 4  Teiseju paradas

Už visas varžybų nuotraukas dėkojame „White Star Photography“.