2017-uosius metus „Žingsnio“ sportininkai pradėjo Lietuvos ir pasaulio reitingo varžybomis. Džiaugiamės, kad iškovojome daug prizinių vietų ir užsitikrinome vietas finaluose!!!

Sveikiname finalininkus! Visais didžiuojamės!!!

„Grand Prix Dynamo 2017“, Maskva:

Kipras Kūra – Morta Batutytė (II, III ir IV vietos, Jaunučiai ST, LA ir Open)

„Liepsnojantis šokis 2017“, Kaunas:

Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (III vieta, Jaunučiai I E4)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (V vieta, Jauniai II E6)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (VI vieta, Jauniai I D LA)

„Kylančios žvaigždės 2017“, Kaunas:

Kipras Kūra / Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai II ST ir LA)
Lukas Janavičius / Goda Jurelevičiūtė (I-II vieta, Vaikai III E3)
Kristupas Mlinskas / Patricija Kairytė (II v., Jaun. II LA ir IV v. – ST)
Kajus Klumbys / Agota Batutytė (II vieta, Jaunimas D LA)
Dovydas Grybauskas / Austėja Lukauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Dovydas Tamošauskas / Ugnė Vedeikytė (II vieta, Jaunučiai I E4)
Dominykas Šešelgis / Viltė Jonaitytė (III vieta, Jaunučiai II LA)
Jonas Gustaitis / Paulina Kravtaitė (III vieta, Jauniai I D LA)
Lukas Virmauskas / Ugnė Salytė (V vieta, Jauniai II E6)
Dominykas Valantinas / Airida Kmitaitė (V-VII vieta, Vaikai III E3)

„Copenhagen Open 2017“, Kopenhaga:

Kipras Kūra – Morta Batutytė (dvi I ir viena II vieta, Jaunučiai ST, LA ir Open)

„Ten dance taurė 2017“, Klaipėda:

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai ST ir LA)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (I vieta, Jauniai I D LA ir ST)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (I vieta, Jaunučiai I E4)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (I vieta, Jauniai I E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I – II v., V. IV E4; IV v. Jaun. I E4)
Rokas Kerpė – Ramunė Kniukštaitė (I – II vieta, Vaikai IV E4)
Anastasija Begerus (I – II vieta, Solo E3; V v. – E4)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (II vieta, Jauniai II E6)
Ervinas Žilius – Augusta Kairytė (II vieta, Jauniai I/II E4)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (II v., Vaikai III E3)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (III vieta, Jaunučiai I E4)
Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (III vieta, Jaunučiai II E6)
Mantas Dembinskas – Ramunė Kalinauskaitė (III v., Jauniai I/II E4)
Titas Gustaitis – Uljana Petrova (III – VIII v., Vaikai II E)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (IV vieta, Jaunučiai LA)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (IV vieta, Jaunučiai II E6)
Emilijus Broneika – Neda Mockutė (IV vieta, Vaikai IV E4)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (IV – VI vieta, Vaikai III E3)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (V vieta, Jauniai II E6)
Ajana Žutautaitė (VI vieta, Solo E2)

„Kėdainiai Open 2017“, Kėdainiai:

Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai II ST ir LA)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (II vieta, Jauniai II E6)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (III vieta, Jaunučiai II LA)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (III vieta, Jaunimas + Suaugę D LA)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (IV vieta, Jaunučiai II ST ir VII v. – LA)
Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (IV vieta, Jauniai I E6)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (IV vieta, Jaunučiai I E4)
Ričard Gricuk – Meilė Jucytė (V vieta, Jauniai II E6)

Taip pat sveikiname Edą Lakavičių ir Emiliją Aleksandravičiūtę, Jaunimo iki 21 m.

Lotynų Amerikos šokių čempionate užėmusius VII vietą.

„Šiauliai 2017“, Šiauliai:

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai II E6)
Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I – II vieta, Vaikai IV E4)
Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (III vieta, Jauniai II E6)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (III vieta, Jauniai I E6)
Ervinas Žilius – Augusta Kairytė (III vieta, Jauniai I E4)
Žygimantas Skolskis – Marija Pakalniškytė (III – IV vieta, V. IV E4)

„Gintaro taurė 2017“, Klaipėda:

Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (I vieta, Jauniai I D LA, II vieta ST)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (I vieta, Jauniai I+II E6)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta Jaunučiai I+II C ST ir LA)
Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (I vieta, Jauniai I+II E4)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (I vieta, Vaikai III E3)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (I vieta, Vaikai V E4)

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (II vieta, Jauniai I+II E6)
Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (II vieta, Jaunučiai I+II E6)
Mantas Dembinskas – Ramunė Kalinauskytė (II vieta, Jauniai I+II E4)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (II vieta, Vaikai III E3)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (II vieta, Vaikai IV E3)
Rokas Kerpė – Ramunė Kniukštaitė (II vieta, Vaikai V E4)
Anastasija Bagerus (II vieta, Solo E4)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (II – IV vieta, Vaikai II E2, III vieta E3)
Linas Narutavičius – Roberta Rumšaitė (II – IV vieta, Vaikai II E2)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (III vieta Jaunučiai I+II C ST)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (III vieta, Jaunučiai I+II C LA ir IV vieta ST)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (III vieta, Jaunučiai I+II E6)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (III vieta, Jaunučiai II E4)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III vieta, Vaikai V E4)
Ričard Gricuk – Meilė Jucytė (IV vieta, Jauniai I+II E6)
Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (IV vieta, Vaikai III E3)
Ervinas Žilius – Augusta Kairytė (V vieta, Jauniai I+II E4)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (V vieta, Vaikai III E3)
Linas Narutavičius – Deimantė Narkutė (V – VI vieta, Vaikai II E2)
Dominykas Valantinas – Airida Kmitaitė (VI vieta, Vaikai III E3)
Milana Kaniavaitė (VI vieta, Solo E2)
Matas Klimas – Liepa Paulauskaitė (VI – VII vieta, Vaikai I E2)
Justas Norvaiša – Jogailė Riklevičiūtė (VI – VII vieta, Vaikai I E2)
Almantas Alčauskas – Skaistė Prašukaitė (VII vieta, Vaikai III E3)
Emilijus Broneika – Neda Mockutė (VI – VII vieta, Vaikai V E4)