Pastarosios varžybos „Žingsnio“ šokėjams buvo itin sėkmingos! Norime pasveikinti visus, kurie pateko į finalus bei užėmė finalines vietas:

„Polish Cup 2017“ ir DSE Europos Vaikų GrandPrix (Varšuva, Lenkija, 2017-11-11/12):

Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, DSE Jaunučiai II ST, III v. – LA)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (II vieta, Jauniai D ST, V v. – LA)
Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (II vieta, DSE Jaunučiai I ST ir LA)

„Kaunas Open 2017“ (Kaunas, Lietuva, 2017-11-11/12):

Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (II vieta, Vaikai 5 E4)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (III vieta, Jaunučiai II D LA, IV v. – ST)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (III vieta, Jauniai I D LA)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (III – IV vieta, Vaikai 5 E4)
Andrius Jurevičius – Elzė Piščikė (III – IV vieta, Vaikai 5 E4)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (IV vieta, Jauniai I D LA)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (IV vieta, Jauniai II D LA)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (V vieta, Jaunučiai E6)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (VI vieta, Jaunučiai E6)

„Jaunosios viltys 2017“ (Kaunas, Lietuva, 2017-11-18/19):

Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (II vieta, Jaunučiai I E6)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (III vieta, Jauniai I D ST)
Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (III vieta, Jauniai I E4, IV v. – E6)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (III vieta, Jauniai II D ST)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (III – VI vieta, Vaikai V E4)
Dominykas Valantinas – Uljana Petrova (III – VI vieta, Vaikai V E4)
Andrius Jurevičius – Elzė Piščikė (III – VI vieta, Vaikai V E4)
Jonas Ambrazevičius – Ieva Mačiulskytė (V vieta, Jaunučiai I E6)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (VI vieta, Jaunučiai I E4)

„Domino taurė 2017“ (Molėtai, Lietuva, 2017-11-25):

Kajus Brazdeikis ir Aurėja Blinstrubytė (IV vieta, Jauniai I D ST)

„Klaipėdos taurė 2017“ (Klaipėda, Lietuva, 2017-11-26):

Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I vieta, Jaunučiai E6)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Pijus Petrauskas – Skaistė Prašukaitė (I vieta, Jaunučiai II E4)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (I vieta, Vaikai II E3 ir V v., Vaikai V E4)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (I vieta, Vaikai V E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Linas Narutavičius – Deimantė Narkutė (II vieta, Vaikai II E3)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (II vieta, Vaikai V E4)
Deiminas Nikituk – Agota Kantrimaitė (II – IV vieta, Vaikai III E2)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (III vieta, Jauniai I D ST ir LA)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (III vieta, Jaunučiai E6)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (III vieta, Vaikai V E4)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (III – IV vieta, Vaikai IV E3)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (IV vieta, Jaunimas D LA ir ST)
Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (IV vieta, Jauniai I D LA ir V v. ST)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (IV vieta, Jauniai I D ST)
Rokas Kerpė – Airida Kmitaitė (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Paulius Zaburas – Ieva Sodytė (IV – VIII vieta, Vaikai I E2, VI v. Vaikai IV E3))
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (IV – VIII vieta, Vaikai I E2 ir V v. Vaikai IV E3)
Kristupas Sodys – Brigita Galminaitė (IV – VIII vieta, Vaikai I E2)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (V vieta, Jaunučiai E6)
Neila Vilšpulskaitė (V vieta, Solo E2)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (VI vieta, Jaunučiai I E4)

SVEIKINAME IR LINKIME SĖKMĖS GRUODŽIO MĖNESIO VARŽYBOSE!!!

Virselis II