Š. m. spalio ir lapkričio mėnesiais mažieji ir didieji „Žingsnio“ šokėjai dalyvavo daugiau kaip 15 varžybų įvairiose Lietuvos miestuose, o taip pat Varšuvoje, Taline, Rygoje, Liepojoje!

Smagu, kad rudens sezono metu šokėjai greitai tobulėjo ir daugelis pasiekė puikių asmeninių rezultatų. Džiaugiamės!

Ypatingai sveikiname tuos, kurie pateko į varžybų finalus – tapo nugalėtojais, prizininkais ar finalininkais:

„Rudens taurė 2016“ (2016 10 1 – 2, Kaunas):

Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (II vieta, Jaunučiai II E4)
Lev Charitonov – Skaistė Liebutė (III vieta, Jauniai II D LA)
Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (III vieta, Jaunučiai I E4)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (III vieta, Jauniai I E6)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (IV vieta, Jaunučiai I D)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (IV vieta, Jaunučiai II ST, V v. – LA)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (V-VI vieta, Vaikai V E4)
Ričard Gricuk – Meilė Jucytė (VI vieta, Jauniai II E6)

„Milagro taurė“ (2016 10 08, Pakruojis):

Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (I vieta, Jaunučiai II E6)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai I+II E6)
Žygimantas Skolskis – Marija Pakalniškytė (I vieta, Vaikai IV E4)
Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (II vieta, Jaunučiai I+II E4)
Mantas Dembinskas – Ramunė Kalinauskaitė (II vieta, Jauniai I E4)
Pijus Petraukas – Karina Galminaitė (II vieta, Vaikai IV E4)
Ovidijus Alminas – Austėja Bertašiūtė (II vieta, Vaikai III E3)
Emilis Riepšas – Gabija Morkūnaitė (II vieta, Vaikai VI E4)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (IV vieta, Vaikai III E3)

„Vėju ritmi“ (2016 10 09, Liepoja):

Aretas Žarnauskas – Auksė Grėbliūnaitė (I vieta, J+S LA)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (I vieta, Jauniai II E6)
Nerijus Beresna – Julija Minčenkova (II vieta, Jaunimas+Suaugę LA)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (II vieta, Jauniai I E6)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (III vieta, Vaikai I+II E6)

„Dzūkijos taurė“ (2016 10 15, Alytus):

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (I vieta, Jauniai I D LA)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (II vieta, Jaunučiai I E6+D)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (II vieta, Jaunučiai II D+C ST)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (II vieta, Jauniai I E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III-IV vieta, Vaikai IV E4)

„Rid-rito taurė“ (2016 10 16, Panevėžys):

Kajus Klumbys – Agota Batutytė (II vieta, Jauniai II E6)
Ričard Gricuk – Meilė Jucytė (IV vieta, Jauniai II E6)

„Rumbos taurė“ (2016 10 22, Anykščiai):

Kajus Klumbys – Agota Batutytė (III vieta, Jauniai II E6)

„Dancers Cup“ (2016 10 29, Ryga):

Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (I vieta, Jaunučiai E6)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai ST ir LA)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (II v., Vaikai I; VI v., Vaikai II)
Giedrius Vaznys – Darja Grigorianc (III vieta, Jaunimas LA)

„Kubanos taurė“ (2016 10 30, Šilutė):

Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (I v., Jaunučiai I+II E6)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai II E6)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (I vieta, Vaikai IV E3)
Rokas Kerpė – Ramunė Kniukštaitė (I vieta, Vaikai VI E4)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (II vieta, Jauniai I+II D LA)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (II vieta, Jaunučiai II E4)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (II v., Vaikai IV E3)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (II vieta, Vaikai VI E4)
Lev Charitonov – Skaistė Liebutė (III vieta, Jauniai I+II D LA)
Simonas Daukantas – Meda Puleikytė (III vieta, Jaunučiai I+II E6)
Mantas Dembinskas – Ramunė Kalinauskytė (III v., Jauniai I+II E4)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (III vieta, Vaikai VI E4)
Gytis Stirbys – Kotryna Stakevičiūtė (III vieta, Vaikai I E2)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (IV vieta, Jaunučiai I+II E6)
Pijus Petrauskas – Karina Galminaitė (IV vieta, Jaunučiai I E4)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (IV vieta, Vaikai IV E3)
Armandas Bendė – Austėja Urbšytė (IV vieta, Vaikai I E2)
Emilis Riepšas – Gabija Morkūnaitė (IV – V v., Vaikai III E4)
Tadas Strakšas – Adrija Beniušytė (IV – V v., Vaikai III E4)

„Polish Cup“ (2016 11 5-6, Varšuva):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (II vieta, Jaunučiai I ST; III v., LA, 6 š.; IV v., 4 š.)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (II vieta, Jaunučiai II 8 š; III v., LA, 6 š.; IV v., ST)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (IV vieta, Jaunučiai I LA ir ST, 6 š.; V v., 4 š.)

„Kauno taurė“ (2016 11 5, Kaunas):

Kajus Klumbys – Agota Batutytė (IV vieta, Jauniai II E6)

„Kylančios žvaigždės“ (2016 11 12, Kaunas):

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (III vieta, Jauniai I D LA)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (IV vieta, Jaunučiai I E6+D)

„Vijūno taurė“ (2016 11 13, Vilnius):

Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai II ST ir LA)
Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (III vieta, Jaunučiai II E6)

„Klaipėdos taurė“ (2016 11 19, Klaipėda):

Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (I v., Vaikai II E3)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (I – II v., Vaikai V E4)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (II v., Jaunučiai LA; IV v., E6)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (II vieta, Jauniai I E6)
Milgedas Minkevičius – Živilė Jakštė (II vieta, Vaikai II E3)
Arina Razumovskaja (II vieta, Solo E4)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (III vieta, Jaunučiai II E4)
Mantas Dembinskas – Ramunė Kalinauskytė (III vieta, Jauniai II E4)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (III vieta, Vaikai V E4)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (IV vieta, Vaikai II E3)
Rokas Kerpė – Ramunė Kniukštaitė (IV – V v., Vaikai V E4)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (IV – IX v., Vaikai III E2)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (V vieta, Jaunučiai E6)
Kristupas Sodys – Brigita Galminaitė (V – VI v., Vaikai I E2)
Anastasija Begerus (V – VI v., Solo E4)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (VI vieta, Jaunučiai E6)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (VI vieta, Jauniai I E6)
Emilis Riepšas – Gabija Morkūnaitė (VI vieta, Vaikai V E4)

„Jaunosios viltys“ (2016 11 20, Kaunas):

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai II E6)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I v. Jaunučiai II ST; II v., LA)
Simonas Daukantas – Meda Puleikytė (V vieta, Jaunučiai II E6)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (V vieta, Jauniai II E6)
Rokas Kerpė – Ramunė Kniukštaitė (V vieta, Vaikai V E4)
Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (V – VIII v., Vaikai III E3)

„Tallinn Open“ (2016 11 26-27, Talinas):

Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (II v. Jaun. I LA; IV v. ir VI v. ST)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (V v. Jaunučiai II LA)