2016 metų gruodžio mėnesį šokome Lietuvoje ir Latvijoje – vienose didžiausių varžybų Baltijos šalyse – „Lithuanian Open“ ir „Baltic Grand Prix“. Sveikiname „Žingsnio“ šokėjus, šokusius šių varžybų finaluose“:

„Lithuanian Open 2017“ (Vilnius, 2016 12 2 – 4):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai E6)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (III vieta, Vaikai III E4)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (IV vieta, Jaunučiai LA; VI v. – ST)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (IV vieta, Jauniai I D ST ir LA)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (VI vieta, Jauniai I D LA)

„Baltic Grand Prix 2017“ (Ryga, 2016 12 16 – 18):

Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (I vieta, Jaunučiai II E4)
Aurimas Pronskius – Azzurra Cotticelli (I vieta, Vaikai 2005 m.)
Emilis Riepšas – Gabija Morkūnaitė (I v., Vaikai 2006 m. ir 2005 m.)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (I vieta, Vaikai 2007 m.; II-III v., V 2008 m.)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (I v., Vaikai 2008 m.; III v. V 2007 m.)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (I vieta, Vaikai 2008 m.)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Enriejauskytė (I vieta, Vaikai 2009 m.; IV v., V 2008 m.)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (II vieta, Jauniai II D ST, IV v. – LA)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (II vieta, Vaikai 2007 m.; VI v., V 2008 m.)
Antanas Gustaitis – Dominyka Čiuteikytė (III vieta, J+S A+B LA)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (III vieta, Jaunučiai II E6)
Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (III vieta, Jaunučiai I E4)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (III v., Vaikai 2009 m., IX v. V 2008 m.)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (IV v., Jaunučiai I ST; VII v. – LA)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (V vieta, Jauniai I E6)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (V vieta, Jaunučiai II E6)
Emilijus Broneika – Neda Mockutė (V v., Vaikai 2008 m. ir 2007 m.)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (V vieta, Vaikai 2008 m.)
Lev Charitonov – Skaistė Liebutė (VI vieta, Jauniai II D ST)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (VI vieta, Jaunučiai II E6)
Giedrius Vaznys – Darja Grigorianc (VII vieta, Jaunimas C+B LA)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (VII vieta, Jauniai I D LA)
Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (VII vieta, Vaikai 2008 m.)

SVEIKINAME!!!

Laikinas 1 Laikinas 2