Sveikiname mūsų klubo šokėjus, iškovojusius finalines vietas pirmosiose naujo sezono varžybose!!!

Taip pat ypatingai sveikiname nugalėtojus bei prizininkus!!!

„Rudens taurė 2017“ Kaune (2017-10-07-08):

Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I vieta, Jaun. I/II E4)
Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (I vieta, Jauniai I/II E4)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (I vieta, Vaikai 4 E3)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai II E6)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (II vieta, Jaun. I/II LA ir IV vieta – ST)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai I/II E4)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (II vieta, Jauniai II E6)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (II vieta, Vaikai 5 E4)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (III vieta, Vaikai 5 E4)
Kristupas Sodys – Auksė Stuopelytė (III – IV vieta, Vaikai 1 E2)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (IV vieta, Jauniai I E6)

„Milagro taurė 2017“ Radviliškyje (2017-10-14):

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai II E6)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (I vieta, Vaikai III E4)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (I vieta, Vaikai I E2)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (II vieta, Jaunučiai I E4)
Pijus Petrauskas – Skaistė Prašukaitė (II vieta, Jaunučiai II E4)
Linas Narutavičius – Deimantė Narkutė (II vieta, Vaikai II E3)
Ernestas Vičius – Guostė Golumbeckaitė (II vieta, Vaikai I E2)
Paulius Zaburas – Ieva Sodytė (III vieta, Vaikai I E2)
Rokas Kerpė – Airida Kmitaitė (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (IV vieta, Vaikai III E4)
Kristupas Sodys – Auksė Stuopelytė (IV – V vieta, Vaikai I E2)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (V vieta, Vaikai III E4)
Žygimantas Skolskis – Ramunė Kniukštaitė (VII vieta, Jau. I E4)

„Dzūkijos taurė 2017“ Alytuje (2017-10-15):

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (I vieta, Jauniai I LA)
Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I E6+D)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (II vieta, Vaikai V E4)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (IV vieta, Jaunučiai I E6+D)

RT1