Sveikiname šaunuosius „Žingsnio“ šokėjus, puikiai pasirodžiusius gruodžio mėnesio varžybose:

„Domino taurė 2017“ (Molėtai, 2017-11-26):

Kajus Brazdeikis ir Aurėja Blinstrubytė iškovojo IV vietą Jauniai I D ST grupėje!

„Lithuanian Open 2017“ (Vilnius, 2017-12-2/3):

Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (I vieta, Jauniai I D LA)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (I vieta, Vaikai III E4)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (I – II vieta, Vaikai I E2)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (II vieta, Jaunučiai LA ir IV v. – ST)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III vieta, Jaunučiai E6)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (IV – V vieta, Vaikai I E2)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (VI vieta, Jaunučiai E6)
Andrius Jurevičius – Elzė Piščikė (VI – VIII vieta, Vaikai III E4)

„Draugu dejas 2017“ (Daugpilis, Latvija, 2017-12-09):

Dominykas Šešelgis ir Mantė Šimkutė tapo čempionais (ST) ir vicečempionais (LA)! Jaunučių gr.

„Laikinoji sostinė 2017“ (Kaunas, 2017-12-09):

Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (II vieta, Jaunučiai I E6)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (II vieta, Jauniai I D ST ir VII v. – LA)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (IV vieta, Jauniai II D LA)

Taip par sveikiname vaikų grupės šokėjus, kurie draugiškai pasidalino absoliučios įskaitos 8 – 9 vietas:

Dominykas Valantinas – Uljana Petrova
Andrius Jurevičius – Elzė Piščikė

„Jonava Open 2017“ (Jonava, 2017-12-16):

Dovydas Rimeikis ir Gabija Paksaitė (I vieta, Jauniai II E6)

„Baltic Grand Prix 2017“ (Ryga, Latvija, 2017-12-15/17):

Pirmąją dieną“Žingsnio“ šokėjai atstovavo Lietuvai Baltijos jūros šalių taurėje. Finalininkais tapo šie sportininkai:

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (III v., Jaunučiai LA ir VI v. – ST)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (IV v., Jaunučiai LA ir V v. – ST)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (VI v., Jauniai I D LA)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (VI v., Jauniai II D LA)

Kitas dienas varžėmės asmeninėse įskaitose, čia į finalus pateko šie „Žingsnio“ sportininkai:

Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (I v., Jaunučiai I ST, II v. – 6 š., III v. – LA)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III vieta, Jaunučiai I 6 š., VI v. – Jaunučiai I)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (IV vieta, Jaunučiai I E4)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (V vieta, Jaunučiai II LA)

BGP Visi II