2017 m. pavasarį „Žingsnio“ šokėjai pradėjo dalyvaudami Lietuvos čempionatuose ir pirmenybėse, kur iškovojo net 15 medalių komplektų – 5 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos.

Po to taip pat šokome Lietuvos ir Pasaulio reitingo varžybose Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Šilutėje, Šventojoje, Klaipėdoje, Plungėje. Šį pavasarį keliavome į Latviją, Estiją ir Slovėniją! Taigi sezono pabaiga buvo kupina treniruočių, sportinių aistrų ir trofėjų!

Sveikiname varžybų prizininkus ir finalininkus:

2017 m. Lietuvos čempionatai ir pirmenybės (Panevėžys, kovo 11 – 13 d.):

Titas Česnauskas – Austėja Ušinskaitė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai II LA ir II v. – ST)
Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (I v., Jauniai I E6 LA ir II v. – ST)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (I vieta, Jauniai II E6 ST)
Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (II v., Jaunučiai I E6, D ST ir V v. – LA)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (II vieta, Jauniai I D LA)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (III vieta, Jauniai I D LA)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (III vieta, Jauniai II E6 LA)
Edas Lakavičius – Emilija Aleksandravičiūtė (III v., Suaugę B+A LA)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (IV vieta, Jaunučiai II ST)
Simonas Daukantas – Meda Puleikytė (IV vieta, Jaunučiai II E6)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (IV vieta, Jauniai I E4)
Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (V vieta, Jaunučiai II LA)
Nerijus Beresna – Julija Minčenkova (VI vieta, Suaugę B+A LA)

„Sidabrinis sakalas 2017“ (Kaunas, kovo 18 d.):

Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (V vieta, Jauniai I E6)
Emilijus Broneika – Neda Mockutė (VI – VII vieta, Vaikai VI E4)

„Pamario pora 2017“ (Šilutė, kovo 19 d.):

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (I vieta, Jauniai I D ST)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (I vieta, Jauniai I+II E4)
Milgedas Minkevičius – Živilė Jakštė (I vieta, Vaikai V E3)
Anastasija Begerus (I vieta, Solo E3)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (II vieta, Jauniai II E6)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (II vieta, Jaunučiai I+II E6)
Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai I E4)
Titas Gustainis – Uljana Petrova (II vieta, Vaikai II E2)
Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (II vieta, Vaikai V E3)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (III vieta, Jaunučiai II E4)
Žygimantas Skolskis – Marija Pakalniškytė (III vieta, Vaikai IV E4)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (III vieta, Vaikai V E3)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (IV vieta, Jaunučiai I E4)
Ervinas Žilius – Augusta Kairytė (IV vieta, Jauniai I+II E4)
Linas Narutavičius – Deimantė Narkutė (IV vieta, Vaikai II E2)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (IV vieta, Vaikai V E3)
Ernestas Vičius – Guostė Golumbeckaitė (V vieta, Vaikai I E2)
Gytis Stirbys – Kamilė Noreikaitė (V – VI vieta, Vaikai II E2)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūte (V – VI vieta, Vaikai V E3)
Almantas Alčauskas – Skaistė Prašukaitė (V – VI vieta, Vaikai V E3)
Agnė Dauginytė (V – VI vieta, Solo E2)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (VI vieta, Vaikai I E2)
Mantas Būta – Augustė Galminaitė (VI – VII vieta, Vaikai IV E4)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (VI – VII vieta, Vaikai IV E4)

„Alytus 2017“ (Alytus, kovo 25 d.):

Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (I vieta, Jauniai II E6)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (II vieta, Jaunimas D LA)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai I E4)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (III vieta, Jaunučiai II ST)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III vieta, Jaunučiai I E4)

„Ukmergė 2017“ (Ukmergė, balandžio 1 d.):

Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (I vieta, Jauniai I E6)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (VI vieta, Jaunimas D LA)

„Šypsena 2017“ (Šiauliai, balandžio 22 d.):

Dovydas Grybauskas – Austėja Lukauskaitė (I vieta, Jauniai I E6)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (II vieta, Jaunimas D LA)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (II vieta, Jauniai I E6)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (II vieta, Jauniai I E4)
Aretas Žarnauskas – Auksė Grėbliūnaitė (III vieta, Jaunimas B+A LA)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (IV vieta, Jauniai II E6)
Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (IV vieta, Vaikai VI E4)
Žygimantas Skolskis – Marija Pakalniškytė (VI – VII vieta, Vaikai VI E4)

„Pavasario žiedai“ (Vilnius, balandžio 23 d.):

Kajus Klumbys – Agota Batutytė (I vieta, Jaunimas D LA)

„Šventoji 2017“ (Šventoji, balandžio 29 d.):

Kajus Klumbys – Agota Batutytė (I vieta, Jaunimas D LA)
Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I E6)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (I vieta, Vaikai II E3)
Gytis Stirbys – Kamilė Noreikaitė (I vieta, Vaikai III E2)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (I vieta, Vaikai IV E3)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (II vieta, Jaunučiai I E4)
Titas Gustainis – Uljana Petrova (II vieta, Vaikai II E3)
Almantas Alčauskas – Skaistė Prašukaitė (II vieta, Vaikai IV E3)
Emilijus Broneika – Neda Mockutė (II vieta, Vaikai V E4)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (III vieta, Jaunučiai I E6)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (III vieta, Vaikai II E3)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (III vieta, Vaikai IV E3)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (IV vieta, Jauniai II E6)
Gytis Stirbys – Kotryna Statkevičiūtė (IV vieta, Vaikai III E2)
Julius Ronkaitis – Barbora Masiulytė (IV – V vieta, Vaikai V E4)
Anastasija Begerus (IV – V vieta, Solo E3)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (IV – VI vieta, Vaikai IV E3)
Lukas Janavičius – Goda Jurelevičiūtė (IV – VI vieta, Vaikai IV E3)
Pijus Petrauskas – Karina Galminaitė (VI vieta, Jaunučiai II E4)

„Izzadora 2017“ (Vilnius, balandžio 30 d.):

Kajus Klumbys – Agota Batutytė (I vieta, Jaunimas D LA)

„Baltic Rising Stars 2017“ (Ryga, balandžio 29 – 30 d.):

Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (I vieta, Jauniai II E6)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (II vieta, Jauniai I D)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (II vieta, Jaunučiai ST; IV v. – LA)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (IV vieta, Jauniai I E6)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (IV vieta, Jauniai I D)

„Gintarinė pora 2017“ (Kaunas, gegužės 6 – 7 d.):

Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai E6)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai LA; II v. – ST)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (II vieta, Jauniai I D LA)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (IV vieta, Jaunučiai LA)

„Žuvėdros taurė 2017“ (Klaipėda, gegužės 20 d.):

Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai II LA ir ST)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I vieta, Jaun. I E4)
Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai II E6)
Titas Gustainis – Uljana Petrova (I – II vieta, Vaikai III E2)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (III vieta, J. I D LA)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (III vieta, Vaikai II E4)
Anastasija Begerus (III vieta, Solo E3)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (IV vieta, Jaunučiai II E6)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (IV vieta, Jauniai I D ST)
Almantas Alčauskas – Skaistė Prašukaitė (IV vieta, Vaikai IV E3)
Gytis Stirbys – Kamilė Noreikaitė (IV – V vieta, Vaikai III E2)
Agnė Dauginytė (IV – V vieta, Solo E2)
Arijus Širvinskas – Evita Drazdauskaitė (V vieta, Vaikai IV E3)
Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (V – VI vieta, V. II E4)
Almantas Alčauskas – Skaistė Prašukaitė (V – VI vieta, V. II E4)
Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (VI vieta, Jauniai I E6)
Tadas Strakšas – Adrija Beniušytė (VI vieta, Jauniai I E4)
Titas Gustainis – Uljana Petrova (VI – VII vieta, Vaikai IV E3)
Gytis Stirbys – Kotryna Statkevičiūtė (VI – VIII vieta, Vaikai III E2)

„Tartu Open 2017“ (Tartu, gegužės 27 d.):

Giedrius Vaznys – Gabrielė Bartkutė (I vieta, Jauniai II B LA)

Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jaunučiai II ST ir LA)

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jauniai I E LA ir III v. – ST, II v. – JII D LA)

Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (I vieta, Jauniai I E ST ir III v. – LA, V v. – D ST)

Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I vieta, Jaunučiai I E4 ir III v. – JII E LA)

Jonas Ambrazevičius – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai I E ST)

Ervinas Žilius – Augusta Kairytė (I vieta, Jaunučiai II E4)

Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (II vieta, Jauniai I D LA ir V v. – ST)

Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (II vieta, Jauniai I D ST ir V v. – LA)

Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (II vieta, Jaunučiai II E ST ir E6, IV v. – LA)

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (III vieta, Jaunučiai D ST)

Augustas Kukoris – Ūla Čerkasova (IV vieta, Jauniai I E ST ir V v. – LA)

Dominykas Šešelgis – Viltė Jonaitytė (IV v. Jaunučiai II D LA)

Rokas Kerpė – Ramunė Kniukštaitė (IV vieta, Jaunučiai II E LA)

Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (V vieta, Jauniai I E ST ir VI v. – LA)

Tartu 2017 05 27 Podiumas Ervinas ir Augusta Tartu 2017 05 27 Podiumas Dovydas ir Ugne Tartu 1 Tartu 2017 05 27 Podiumas Kristupas ir Patricija