Štai ir pasibaigė visi 2018-ųjų metų Lietuvos čempionatai! O patus ištvermingiausieji „Žingsnio“ šokėjai sugebėjo sušokti ne tik čempionatuose, bet ir daugelyje kitų varžybų per tą laikotarpį Lietuvoje, o taip pat Suomijoje bei Ukrainoje.

Turime kuo pasidžiaugti: 2018 m. čempionatuose bei pirmenybėse Žingsniečiai iškovojo – 10 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medalių komplektus!!!

 

Sveikiname visų varžybų finalininkus:

Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionatas ir pirmenybės (kovo 17 – 18 d.):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai II LA)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jauniai I LA ir C LA)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai II E6)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (IV vieta, Jaunučiai II E6)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (VI vieta, Jaunučiai II LA)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (VII vieta, Jaunučiai I E6)

„Kyiv Open Championship“ (kovo 10 – 11 d.):

Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (I vieta, Jaunučiai II D ST ir LA, II v. ST ir VI v. LA)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (II vieta, Jaunučiai II D LA ir III v. ST)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (II vieta, Jauniai I ST ir LA)

„Liepsnojantis šokis“ (kovo 10 – 11 d.):

Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (I vieta, Vaikai III E3)
Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (II vieta, Vaikai IV E4)
Kristupas Sodys – Ieva Sodytė (III vieta, Vaikai III E3)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (III – V vieta, Vaikai IV E4)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (IV vieta, Vaikai III E4)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (VI vieta, Jaunimas+Suaugę D LA)
Neilas Plauška – Greta Mickevičiūtė (VI vieta, Jauniai II C LA)

„Finnish Open 2018“ (kovo 2 – 3 d.):

Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (II, III ir V vietos, Jaunučiai II)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (III ir VI vietos, Jaunučiai II)
Kipras Kūra ir Morta Batutytė (III ir IV vietos, Jauniai I)

„Alytus Open 2018“ (kovo 2 – 3 d.):

Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (II vieta, Jaunučiai I E4)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (II vieta, Vaikai II E3)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (IV vieta, Jaunučiai II ST ir V v. – LA)

„Šiauliai 2018“ (vasario 24 – 25 d.):

Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai II E6)
Dominykas Valantinas – Uljana Petrova (II vieta, Vaikai III E4)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (III vieta, Vaikai III E4)
Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (III vieta, Vaikai VI E4)
Kajus Klumbys – Agota Batutytė (IV vieta, Jaunimas/Suaugę C LA)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (IV vieta, Jauniai II D ST ir LA)
Žygimantas Skolskis – Ramunė Kniukštaitė (VI vieta, Jaunučiai II E4)

„Kėdainiai Open 2018“ (vasario 17 – 18 d.):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai LA ir ST)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (II vieta, Jaunučiai LA ir III v. ST)
Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (II vieta, Jaunučiai ST ir III v. LA )
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (IV vieta, J+S D LA ir ST)
Dovydas Grybauskas – Viltė Jonaitytė (IV vieta, Jauniai I D ST)
Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (VI vieta, Jauniai II D ST)

1