2018 m. „Žingsnio“ sportininkai pradėjo varžydamiesi reitingo varžybose bei Lietuvos čempionatuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiu šokimu ir įspūdingais rezultatais – šių metų Lietuvos 10 šokių čempionate iškovojome net 5 aukso, 1 sidabro ir 6 bronzos medalių komplektus!

Sveikiname visus finalininkus:

Lietuvos 10 šokių čempionatas (2018-01-20, Alytus):

Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (I vieta, Jaunimas/Suaugę D)
Dovydas Rimeikis – Gabija Paksaitė (I vieta, Jauniai II E6)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jauniai I ir Jauniai I C)
Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai II)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai II E6)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (III vieta, Jaunimas/Suaugę D)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (III vieta, Jauniai I D)
Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (III vieta, Jauniai I E6)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (III vieta, Jaunučiai II)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (III vieta, Jaunučiai II E6)
Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (III vieta, Jaunučiai I E4)
Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (IV vieta, Jaunučiai II)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (V vieta, Jaunučiai I E4)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (VI vieta, Jauniai I D)

Lietuvos standartinių šokių čempionatas (2018-02-03/04, Šiauliai):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai II)
Kipras Kūra – Morta Batutytė (I vieta, Jauniai I C ir II vieta, Jauniai I)
Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (II vieta, Jaunučiai II)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (II vieta, Jauniai I D)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (IV vieta, Jaunučiai II E6)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (V vieta, Jaunučiai II)
Dovydas Grybauskas – Viltė Jonaitytė (V vieta, Jauniai I D)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (V vieta, Jaunimas/Suaugę D)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (VI vieta, Jauniai I E6)
Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (VII vieta, Jauniai II E6)

„Žingsnio taurė  2018“ (2018-01-13, Klaipėda):

Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (I vieta, Jaunučiai II LA ir ST)
Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (I vieta, Jaunučiai II E6)
Lev Charitonov – Karolina Oželytė (I vieta, Jauniai/Jaunimas D ST ir V v. LA)
Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (I vieta, Jauniai I D ST, III v. LA)
Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (I vieta, Vaikai IV E4; III vieta, Jaunučiai I E4)
Gytis Stirbys – Kamilė Noreikaitė (I vieta, Vaikai III E3)
Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (II vieta, Jaunučiai II LA ir ST)
Dovydas Grybauskas – Viltė Jonaitytė (II vieta, Jauniai I D ST)
Kristupas Kazlauskas – Valdonė Mažeikytė (II vieta, Jauniai I D LA ir III v. ST)
Kajus Astraukas – Kamilė Tkačenko (II vieta, Jaunučiai II E6)
Nedas Remenis – Deimantė Alejūnaitė (II vieta, Jauniai I E6)
Dominykas Valantinas – Uljana Petrova (II vieta, Vaikai IV E4)
Jonas Ambrazevičius – Ieva Mačiulskytė (III vieta, Jaunučiai II LA ir ST)
Dovydas Damarodas – Augustė Kliaubaitė (III vieta, Vaikai IV E4)
Gabija Garbaitytė (III vieta, Solo E2)
Deiminas Nikitiuk – Agota Kontrimaitė (III – IV vieta, Vaikai I E2)
Lukas Virmauskas – Ugnė Salytė (IV vieta, Jauniai/Jaunimas D LA)
Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (IV vieta, Jauniai/Jaunimas E6)
Grantas Petrauskas – Saulė Vaitkevičiūtė (IV vieta, Vaikai IV E4)
Rokas Kerpė – Airida Kmitaitė (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Milana Ciumakovaitė (IV vieta, Solo E2)
Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (IV – V vieta, Vaikai V E2, VI – VII v. VIII E3)
Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (IV – V vieta, Vaikai V E2)
Linas Narutavičius – Deimantė Narkutė (V vieta, Vaikai IV E4)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (V vieta, Jaunučiai II E4)
Nojus Martinis – Živilė Jakštė (V vieta, Vaikai III E3)
Edvinas Venckauskis – Viltė Šeškauskytė (VI vieta, Jauniai I E6)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (VI vieta, Vaikai IV E4)
Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (VI vieta, Jaunučiai II E4)
Tadas Strakšas – Adrija Beniušytė (VI vieta, Jauniai I/II E4)

„Ten Dance taurė 2018“ (2018-01-28, Klaipėda):

Titas Gustaitis – Barbora Masiulytė (I vieta, Jaunučiai I E4)
Anastasija Begerus (I vieta, Solo E4)
Gytis Stirbys – Kamilė Noreikaitė (II vieta, Vaikai III E3)
Armandas Bendė – Deimantė Norvaišaitė (II vieta, Vaikai IV E4)
Rokas Kerpė – Airida Kmitaitė (IV vieta, Jaunučiai II E4)
Andrius Jurevičius – Elzė Piščikė (IV vieta, Vaikai IV E4)
Gabrielius Pečiulis – Perla Adomavičiūtė (VI vieta, Jaunučiai II E4)

Kėdainių krašto atvirasis čempionatas (2018-01-27, Kėdainiai):

Jonas Gustaitis – Paulina Kravtaitė (II vieta, Jauniai I + II ST)

ŠAUNUOLIAI!!!

Alytus